LKS Liswarta Lisów - drużyna Juniorów Młodszych - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

BARDZO DOBRA GRA CAŁEGO ZESPOŁU

• autor: admin, 2020-08-31 14:07

sobota 29 sierpnia, godz. 12:00 / boisko w Lisowie

Bramki dla LL: Adam Kosmała x 4, Kamil Latosiński, Filip Kosmała, Hektor Wysocki, Roman Chornenkyi.

Skład LL: Dawid Wosz, Piotr Psiuk, Kamil Latosiński (C), Jakub Pietruszka, Jakub Mizera, Radosław Pisula, Marcin Psiuk, Filip Kosmała, Adam Kosmała, Daniel Tomys, Hektor Wysocki, Roman Chornenkyi, Maciej Mietelski, Jakub Malcher.

Trener: Daniel Wójcik.

ZMIANA TERMINU WYJAZDU !

• autor: admin, 2020-06-05 19:19

Szanowni Rodzice i nasi drodzy młodsi Koledzy !
Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo w czasie trudnym, niepewnym, pełnym obaw, postanowiliśmy przełożyć planowany, czerwcowy wyjazd nad polskie morze. Kolejnej, wstępnej rezerwacji dokonaliśmy na ostatni weekend sierpnia 2020 lub pierwszy weekend września 2020. Decyzję o ewentualnym wyjeżdzie podejmiemy wspólnie na spotkaniu lub przez social media.
W razie pytań prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy trenerzy "Młodzieży" LL

INFORMACJE DLA RODZICÓW

• autor: admin, 2020-06-04 01:43

Szanowni Rodzice !

Informujemy, że Klub dołoży wszelkich starań aby sprostać zaleceniom Ministerstwa Sportu oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczących przeprowadzania zajęć sportowych w dobie pandemii COVID-19. Jednocześnie, pamiętajmy, że:

• Decyzja o powrocie do treningów należy do rodzica każdego zawodnika z osobna i nie zostaje narzucona przez Klub. Nie stwarzamy presji, nie naciskamy. Szanujemy każdy wybór.
  • W przypadku zawodników, którzy nie posiadają aktualnie ważnych badań lekarskich, dopuszcza się ich do udziału w zajęciach na podstawie oświadczenia rodzica o stanie zdrowia swojego dziecka, do czasu możliwości przeprowadzenia badań w Poradni Medycyny Sportu.
  • W przypadku zmiany stanu zdrowia zawodnika i wystąpieniu przeciwskazań zdrowotnych uniemożliwiających udział w zajęciach, rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia trenera prowadzącego.
  • Klub zaleca aby regularnie monitorować temperaturę ciała zawodnika. Przewiduje się również kontrolne sprawdzenie temperatury ciała zawodnika przez trenera z użyciem bezdotykowego termometru (w przypadku braku zgody, rodzic informuje trenera w oświadczeniu).
  • W czasie treningów mągą zdarzyć się sytuacje, kiedy zostanie naruszona reguła dystansu społecznego, np. udzielenie zawodnikowi pierwszej pomocy przedmedycznej, zapewnienia innej pomocy do bezpiecznego udziału w treningu itp. W takich sytuacjach kontakt trenerów z zawodnikiem będzie niezbędny z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa.
  • Miejmy jednak świadomość, że wdrażając najwyższe standardy bezpieczeństwa, możemy uniknąć zakażeń i wystąpienia choroby COVID-19, lecz nie ma pewności, że ryzyko nie istnieje.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy, trenerzy "Młodzieży" LL

PRZYGOTOWANIE DO TRENINGU

• autor: admin, 2020-06-03 13:22

Co musisz wiedzieć przygotowując się do treningu w dobie pandemii !

• Dojście i powrót z obiektu sportowego z zachowaniem dystansu społecznego.
  • Po wejściu na obiekt i po zakończeniu treningu, zawodnik zobowiązany jest zdezynfekować ręce.
  • Przygotowując się do treningu w domu, ubieramy się w strój sportowy (koszulka, spodenki, getry, dres klubowy, obuwie sportowe). Do torby klubowej wkładamy: obuwie piłkarskie, ochraniacze, dodatkową koszulkę, mały ręcznik, butelkę wody (butelka podpisana/oznaczona), maseczkę oraz podpisane "Oświadczenie Rodzica".
  • Na obiekcie sportowym mogą przebywać tylko wyznaczeni zawodnicy wraz z trenerami.

WRACAMY !!!

• autor: admin, 2020-06-02 23:30
Po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wracamy do zajęć treningowych.
Treningi są przede wszystkim dla zawodników chętnych. Nie stwarzamy presji, nie naciskamy. Szanujemy każdy wybór.
Zajęcia realizowane będą dla naszych podopiecznych za zgodą ich rodziców i prowadzone według wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Każdy z zawodników na pierwszych zajęciach zostanie zapoznany z procedurami i regulaminem treningów w dobie pandemii wirusa COVID-19.
Do zobaczenia na treningach !
Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie !

"MŁODZIK": CIĘŻKA PRZEPRAWA !

• autor: admin, 2019-04-02 21:55

poniedziałek 1 kwietnia, godz. 17:00 - boisko w Lisowie

Bramki dla LL:​ Adam Kosmała x 2.

Skład LL: Dawid Wosz - Jakub Malcher, Hektor Wysocki, Adam Kosmała, Filip Tabor, Jakub Mizera, Jakub Pietruszka, Kamil Latosiński, Piotr Straszak, Marcin Psiuk, Piotr Psiuk, Daniel Tomys, Filip Kosmała.

Trener: Daniel Wójcik, Sebastian Wójcik.

"ORLIK": PUNKTY PRZYJECHAŁY DO LISOWA !

• autor: admin, 2019-03-31 19:01

sobota 30 marca, godz. 10:00 - boisko w Kaletach

Bramki dla LL:​ Nikodem Osadnik x 4, Filip Tabor x 3, Filip Kosmała x 3, Radosław Pisula x 3.

Skład LL: Jakub Knop - Radosław Pisula, Jakub Malcher, Filip Kosmała, Filip Tabor, Piotr Straszak, Nikodem Osadnik, Bartosz Grobara, Adam Kur.

Trener: Daniel Wójcik, Sebastian Wójcik.

"MŁODZIK": UDANE OTWARCIE WIOSNY

• autor: admin, 2019-03-31 18:50

poniedziałek 25 marca, godz. 16:30 - boisko w Tworogu

Bramki dla LL:​ Adam Kosmała x 2, Radosław Pisula x 2, Kamil Latosiński.

Skład LL: Dawid Wosz - Radosław Pisula, Jakub Malcher, Hektor Wysocki, Adam Kosmała, Filip Tabor, Jakub Mizera, Jakub Pietruszka, Kamil Latosiński, Piotr Straszak, Marcin Psiuk, Piotr Psiuk, Daniel Tomys.

Trener: Daniel Wójcik

Mecz , 01:00